Pyszna kuchnia domowa

W Ratusz Bistro przygotowujemy świeże i pożywne posiłki w atrakcyjnych cenach.  Kuchnia domowa jak u mamy – na miejscu i z dowozem pod wskazany adres. W celu dokonania zamówienia zapraszamy do naszego systemu – umożliwiamy płatność gotówką, kartą oraz online (szybki przelew, BLIK itp.). Zapraszamy!

Dowóz

Dowozimy pyszne obiadki prosto do domu:). Słupsk, Kobylnica oraz Siemianice. Telefon dla zamówień +48 575 560 220. Zapraszamy do zapoznania się z codziennie aktualizowanym menu. Zachęcamy do składania zamówień zamówień online przez naszą stronę!

Sala bankietowa

Bistro Ratusz dysponuje salą bankietową dla ok. 30 osób. Organizujemy na zlecenie chrzciny, imieniny, spotkania rodzinne i w gronie znajomych, szkolenia i spotkania firmowe. Zapraszamy w weekendy oraz w dni powszednie od godz. 18.00. Konkurencyjne ceny przy wysokiej jakości usług są naszą fundamentalną zasadą. Menu oferujemy w oparciu o listę potraw serwowanych w Restauracji Anna de Croy.

Pałac ślubów

Drodzy Narzeczeni, przyszli Nowożeńcy… Pięknej i tak ważnej w życiu uroczystości zawarcia związku małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego tradycyjnie towarzyszy toast wzniesiony kieliszkiem musującego wina przez Nowożeńców i zaproszonych Gości.  W celu złożenia stosownego  zamówienia wystarczy poinformować o tym fakcie podczas spotkania organizacyjnego z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego.

Catering

Nasza firma świadczy usługi cateringowe dla dowolnej ilości osób i zróżnicowanym menu. Dysponujemy sprzętem pozwalającym na organizację imprez plenerowych a także w domu lub w firmie klienta. Przystępne ceny, wysoka jakość produktów oraz sprawna organizacja to dewiza naszej działalności cateringowej.